web analytics

Yeni Haberler 

ZİYA SELÇUK PANDEMİ DÖNEMİNDE EK DERSLER İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

Milli Eğitim Bakanı katıldığı canlı yayında pandemi sürecinde öğretmenlerin ek dersleri ile ilgili açıklamada bulundu.

Ziya Selçuk şu açıklamayı yaptı:

Kesinlikle ödenecekler, çok rahat olsunlar. Her gün öğretmenler odasına bağlanıyorum Türkiye’nin her yerinde. Zor şartlarda çalışıyorlar. Uzaktan eğitim daha zor, çok daha farklı hazırlık gerektiriyor. Öğretmenlerimiz ücretlerini alacaklar.

Okullarla okul dışı alanlara baktığımızda, kamu alanlarındaki dikkat öğretmen nezdinde, il yöneticileri nezdinde il hıfzısıhha kurulları ile ortak çalışıyoruz. Bilim Kurulu’nun ortaya koyduğu tabloyu dikkate alarak ben hep okulların açılmasından yanayım. Nereye gitsem ‘lütfen açın’a döndü bu aşama. Öğretmenlerimiz ‘Böyle yarım kalıyoruz’ diyorlar. Daha cesaretli adımlar atmayı isteriz.

1. SINIF 2+5 AKARYAKIT ANKARA araba AŞI BİLİM KURULU covid 19 cumhurbaşkanı EBA ebeveyn EHLİYET eğitim Fahrettin Koca HES KODU ipucu içişleri bakanlığı KAZA kilo verme koronovirüs KORONOVİRÜS KOVİD 19 meb MİLLİ EĞİTİM BAKANI nöbetçi öğretmenin görevleri PANDEMİ sağlık bakanı SINAV GÖREVİ spor SÜLEYMAN SOYLU tatil TEK KART temizlik UZAKTAN EĞİTİM YASAK YÜZ YÜZE EĞİTİM ZAM zayıflamak ziya selçuk ZİYA SELÇUK ÖĞRETMEN ölü sayısı öğrenci ücretsiz tablet İNDİRİM

YÜZ YÜZE EĞİTİMDE ÖĞRETMENLERE KIYAFET UYARISI

İlgili Yazılar

Leave a Comment

X
× Whatsapp Direkt İletişim
%d blogcu bunu beğendi: