web analytics

Yeni Haberler 

ÜCRETSİZ 19 BİN TABLETTE SAVUNMA SANAYİSİNDEN

ÜCRETSİZ 19 BİN TABLETTE SAVUNMA SANAYİSİNDEN

Savunma sanayisi şirketlerinin hediye edecekleri tablet sayısı 19 bini buldu.

Baykar Teknik Müdürü ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar’ın başlattığı kampanyaya destek arttı ve hediye edilecek tablet bilgisayar sayısı 19 bine ulaştı.

Selçuk Bayraktar,  sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Türkiye’mizin dört bir köşesindeki cevherlerimiz için. Baykar olarak 5 bin öğrenciye uzaktan eğitimlerine katkı sunmak için tablet bilgisayar hediye ediyoruz.”

Selçuk Bayraktar’ın başlattığı kampanyaya Türkiye’nin ilk havacılık, uzay ve teknoloji festivali TEKNOFEST’in paydaşı olan ve Türk savunma sanayisine liderlik eden şirketlerin katılımıyla kampanya hızla büyüdü.

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii AŞ, “Geleceğimizin teminatı gençlerimiz için 5 bin adet tablet de bizden.” ifadesiyle kampanyada yerini aldı.

1. SINIF 2+5 AKARYAKIT ANKARA araba AŞI BİLİM KURULU covid 19 cumhurbaşkanı EBA ebeveyn EHLİYET eğitim Fahrettin Koca HES KODU ipucu içişleri bakanlığı KAZA kilo verme koronovirüs KORONOVİRÜS KOVİD 19 meb MİLLİ EĞİTİM BAKANI nöbetçi öğretmenin görevleri PANDEMİ sağlık bakanı SINAV GÖREVİ spor SÜLEYMAN SOYLU tatil TEK KART temizlik UZAKTAN EĞİTİM YASAK YÜZ YÜZE EĞİTİM ZAM zayıflamak ziya selçuk ZİYA SELÇUK ÖĞRETMEN ölü sayısı öğrenci ücretsiz tablet İNDİRİM

İlgili Yazılar

Leave a Comment

X
× Whatsapp Direkt İletişim
%d blogcu bunu beğendi: