web analytics
Take a fresh look at your lifestyle.

O İLİMİZDE 8. VE 12. SINIF ÖĞRENCİLERİNE 10 BİN TABLET DAĞITILACAK

0 261

O İLİMİZDE 8. VE 12. SINIF ÖĞRENCİLERİNE 10 BİN TABLET DAĞITILACAK

Hangi il? Şartları neler?

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, bilgisayarı olmayan 8. ve 12. sınıf öğrencileri için 10 bin tablet dağıtacaklarını açıkladı.

Altay, sosyal medya hesabından paylaştığı mesajında, ihtiyaç sahibi öğrencilerin belirlendiğini ve belirlenen öğrencilere tablet dağıtımı yapılacağını açıkladı.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay,  Konya’da bilgisayar veya tableti olmadığı için uzaktan eğitimlere katılamayan öğrencilerin bilgilerini İl Milli Eğitim Müdürlüğünden aldıklarını ifade etti.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay sosyal medya hesabından şunları paylaştı:

“Şehrimizde 8. ve 12. sınıflarda okuyan, önümüzdeki yıl sınavlara girecek arkadaşlarımızdan uzaktan eğitimi takip edecek ekipmanı olmayanlara tablet desteği vermek için çalışma başlattık. On bin öğrencimize tabletlerini en kısa zamanda göndereceğiz. Öğrencilerimize düşen dersleri takip etmek çalışmak ve sonunda başarılı olmaktır. Devletimiz, milletimiz ve aileleriniz sizden bu başarıyı bekliyor. Yaptığımız bu çalışmanın da Türkiye’ye örnek ve hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

1. SINIF 2+5 2. SINIF AKARYAKIT ANKARA araba AŞI bursluluk sınav BİLİM KURULU covid 19 cumhurbaşkanı DEPREM EBA eğitim Fahrettin Koca HES KODU içişleri bakanlığı koronovirüs KOVİD 19 LGS MATEMATİK meb Milli Maç MİLLİ EĞİTİM BAKANI otomobil PANDEMİ SAĞLIK SAĞLIK BAKAINI sağlık bakanı SINAV GÖREVİ SON DAKİKA spor SÜLEYMAN SOYLU sınav tatil TELEFON UZAKTAN EĞİTİM YÜZ YÜZE EĞİTİM ZAM ziya selçuk ÖĞRETMEN öğrenci ücretsiz tablet İLKÖĞRETİM İNDİRİM

ACUN ILICALI’DAN UZAKTAN EĞİTİME BÜYÜK DESTEK

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz İçin Çok Teşekkür ediyoruz

Sipariş Hattı
Sipariş için tıklayınız...
%d blogcu bunu beğendi: