web analytics
Take a fresh look at your lifestyle.

CUMHURBAŞKANI AÇIKLADI: 2, 3, 4, 8 VE 12. SINIFLAR YÜZ YÜZE EĞİTİM BAŞLAYACAK

0 122

CUMHURBAŞKANI AÇIKLADI: 2, 3, 4, 8 VE 12. SINIFLAR YÜZ YÜZE EĞİTİM BAŞLAYACAK

Erdoğan: “2, 3, 4, 8 ve 12. sınıflarda yüz yüze eğitimi belirlenen kurallar çerçevesinde başlatıyoruz.”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı sona erdi.

YÜZ YÜZE EĞİTİMİ GENİŞLETME KARARI ALDIK

Cumhurbaşkanı’nın konu ile ilgili yaptığı açıklama şu şekilde:

Eğitimde daha önce okul öncesi ve 1. sınıflarda yüz yüze eğitimi sınırlı bir şekilde başlatmıştık. Bugün yüz yüze eğitimin kapsamını genişletme kararı aldık. 2.3.4. sınıflarda da yüz yüze eğitimi belirlenen kurallar neticesinde başlatıyoruz. Bunlara ilave olarak ortaokul 8. lise 12. sınıflarda belirlenen kurallar dahilinde yüz yüze eğitime geçilecek. Özel eğitim okulları ile İl Hıfzıssıhha Kurullarının uygun bulduğu köy okullarında yüz yüze eğitimin önünde herhangi bir engel yok. Önümüzdeki haftadan itibaren bu tabletleri MEB olarak dağıtmaya başlatıyoruz.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2, 3, 4, 8 ve 12. sınıflarda yüz yüze eğitimi başlanacağını açıkladı. Ayrıca, önümüzdeki haftadan itibaren ilk etapta 500 bin öğrenciye ücretsiz tablet bilgisayar dağıtılacağını duyurdu.

1. SINIF 2+5 2. SINIF AKARYAKIT ANKARA araba AŞI bursluluk sınav BİLİM KURULU covid 19 cumhurbaşkanı DEPREM EBA eğitim Fahrettin Koca HES KODU içişleri bakanlığı koronovirüs KOVİD 19 LGS MATEMATİK meb Milli Maç MİLLİ EĞİTİM BAKANI otomobil PANDEMİ SAĞLIK SAĞLIK BAKAINI sağlık bakanı SINAV GÖREVİ SON DAKİKA spor SÜLEYMAN SOYLU sınav tatil TELEFON UZAKTAN EĞİTİM YÜZ YÜZE EĞİTİM ZAM ziya selçuk ÖĞRETMEN öğrenci ücretsiz tablet İLKÖĞRETİM İNDİRİM

ÖĞRETMENLER GÜNÜ KULTAMALARINA KİMLER KATILACAK? MÜDÜRLER BELİRLEYECEK…

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz İçin Çok Teşekkür ediyoruz