web analytics
Take a fresh look at your lifestyle.

BAKAN KOCA’DAN AÇIKLAMA…KISITLAMALAR KADEMELİ KALDIRILACAK

0 834

BAKAN KOCA’DAN AÇIKLAMA…KISITLAMALAR KADEMELİ KALDIRILACAK

Bakan Koca’dan 17 günlük tam kapanma sonrası için açıklama geldi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın  sosyal medya hesabından yaptığı açıklama göre “Kısıtlamaların kademeli olarak kalkacağı günlere ulaşıyoruz”

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından gündemi değerlendiren bir video mesaj yayımladı.

Bakan Koca, videosunda şunları kaydetti:

“Bunun için bekleriz bayramları. Salgın hastalık gölgesindeki üçüncü bayramımızı yapacağız. Sevdiklerimizle daha candan ama mesafeli, el öpmeden idrak edeceğimiz üçüncü bayram. İnsana kalbiyle bakabilmeyi bilen sağlık çalışanlarımız hep görev başındaydı. Bayramda da nöbette olan sağlık çalışanlarımız, güvenlik görevlilerimiz olacak. Ailelerinden ayrı kalacaklar yine. Öncelikle onların bayramlarını tebrik etmek istiyorum. Doyasıya kucaklaşacağımız bayramların hasretiyle hepinizin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.”

Sevdiklerimizle candan ama mesafeli, el öpmeden idrak edeceğimiz üçüncü bayram. Büyük bölümünü evlerimizde geçirdiğimiz bir ayın sonunda kısıtlamaların kademeli olarak kalkacağı günlere ulaşıyoruz. Doyasıya kucaklaşacağımız bayramların hasretiyle Bayramınızı tebrik ediyorum. “

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz İçin Çok Teşekkür ediyoruz

Sipariş Hattı
Sipariş için tıklayınız...
%d blogcu bunu beğendi: