web analytics

Yeni Haberler 

BİLL GATES KORONOVİRÜSÜN NE ZAMAN BİTECEĞİNİ AÇIKLADI

BİLL GATES KORONOVİRÜSÜN NE ZAMAN BİTECEĞİNİ AÇIKLADI

Bill Gates salgının ne zaman biteceğini böyle açıkladı.

Koronovirüs sürecinde yaptığı açıklamalarla tüm şüphelerin üzerinde toplandığı Microsoft’un kurucusu milyarder Bill Gates, korona virüs salgının ne zaman biteceğini açıkladı.

ABD merkezli teknoloji şirketi Microsoft’un kurucusu Bill Gates, yeni tip korona virüsün yol açtığı covid-19 hastalığı hakkında yeni açıklamalarda bulundu. 

Gates, pandeminin  2022’nin sonuna kadar sürebileceğini belirtti. Ünlü milyarder bu tarihin en iyi senaryo olduğu iddiasının da altını çizdi. Korona virüs aşısının 2021’in ilk aylarında kullanıma girmesini beklediğini belirten Gates buna rağmen hayatın normale girmesi için en az bir yıla daha ihtiyaç duyulacağı iddiasında. 

Daha önce Gates, “Yedi milyar insanın aşılanması için 14 milyar doz aşı üretilmesi gerekiyor. Böyle bir şey bugüne kadar hiç yapılmadı” dedi.

Gates aralarında ABD’nin de olduğu zengin ülkelerin bu alanda daha fazla destek sağlaması gerektiğinin altını çizmişti.

Bill Gates daha önceki açıklamasında aşı ile ilgili şunları söylemişti.. Tıklayınız.

1. SINIF 2+5 AKARYAKIT ANKARA araba AŞI BİLİM KURULU covid 19 cumhurbaşkanı EBA ebeveyn EHLİYET eğitim Fahrettin Koca HES KODU ipucu içişleri bakanlığı KAZA kilo verme koronovirüs KORONOVİRÜS KOVİD 19 meb MİLLİ EĞİTİM BAKANI nöbetçi öğretmenin görevleri PANDEMİ sağlık bakanı SINAV GÖREVİ spor SÜLEYMAN SOYLU tatil TEK KART temizlik UZAKTAN EĞİTİM YASAK YÜZ YÜZE EĞİTİM ZAM zayıflamak ziya selçuk ZİYA SELÇUK ÖĞRETMEN ölü sayısı öğrenci ücretsiz tablet İNDİRİM

76 Eğitim Kurumunda Koronovirüs Vakası Görüldü

İlgili Yazılar

Leave a Comment

X
× Whatsapp Direkt İletişim
%d blogcu bunu beğendi: