web analytics
Take a fresh look at your lifestyle.

ZİYA SELÇUK PANDEMİ DÖNEMİNDE EK DERSLER İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

0 167

Milli Eğitim Bakanı katıldığı canlı yayında pandemi sürecinde öğretmenlerin ek dersleri ile ilgili açıklamada bulundu.

Ziya Selçuk şu açıklamayı yaptı:

Kesinlikle ödenecekler, çok rahat olsunlar. Her gün öğretmenler odasına bağlanıyorum Türkiye’nin her yerinde. Zor şartlarda çalışıyorlar. Uzaktan eğitim daha zor, çok daha farklı hazırlık gerektiriyor. Öğretmenlerimiz ücretlerini alacaklar.

Okullarla okul dışı alanlara baktığımızda, kamu alanlarındaki dikkat öğretmen nezdinde, il yöneticileri nezdinde il hıfzısıhha kurulları ile ortak çalışıyoruz. Bilim Kurulu’nun ortaya koyduğu tabloyu dikkate alarak ben hep okulların açılmasından yanayım. Nereye gitsem ‘lütfen açın’a döndü bu aşama. Öğretmenlerimiz ‘Böyle yarım kalıyoruz’ diyorlar. Daha cesaretli adımlar atmayı isteriz.

1. SINIF 2+5 2. SINIF AKARYAKIT ANKARA araba AŞI bursluluk sınav BİLİM KURULU covid 19 cumhurbaşkanı DEPREM EBA eğitim Fahrettin Koca HES KODU içişleri bakanlığı koronovirüs KOVİD 19 LGS MATEMATİK meb Milli Maç MİLLİ EĞİTİM BAKANI otomobil PANDEMİ SAĞLIK SAĞLIK BAKAINI sağlık bakanı SINAV GÖREVİ SON DAKİKA spor SÜLEYMAN SOYLU sınav tatil TELEFON UZAKTAN EĞİTİM YÜZ YÜZE EĞİTİM ZAM ziya selçuk ÖĞRETMEN öğrenci ücretsiz tablet İLKÖĞRETİM İNDİRİM

YÜZ YÜZE EĞİTİMDE ÖĞRETMENLERE KIYAFET UYARISI

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz İçin Çok Teşekkür ediyoruz

Sipariş Hattı
Sipariş için tıklayınız...
%d blogcu bunu beğendi: