web analytics
Take a fresh look at your lifestyle.

ÜCRETSİZ 19 BİN TABLETTE SAVUNMA SANAYİSİNDEN

0 644

ÜCRETSİZ 19 BİN TABLETTE SAVUNMA SANAYİSİNDEN

Savunma sanayisi şirketlerinin hediye edecekleri tablet sayısı 19 bini buldu.

Baykar Teknik Müdürü ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar’ın başlattığı kampanyaya destek arttı ve hediye edilecek tablet bilgisayar sayısı 19 bine ulaştı.

Selçuk Bayraktar,  sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Türkiye’mizin dört bir köşesindeki cevherlerimiz için. Baykar olarak 5 bin öğrenciye uzaktan eğitimlerine katkı sunmak için tablet bilgisayar hediye ediyoruz.”

Selçuk Bayraktar’ın başlattığı kampanyaya Türkiye’nin ilk havacılık, uzay ve teknoloji festivali TEKNOFEST’in paydaşı olan ve Türk savunma sanayisine liderlik eden şirketlerin katılımıyla kampanya hızla büyüdü.

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii AŞ, “Geleceğimizin teminatı gençlerimiz için 5 bin adet tablet de bizden.” ifadesiyle kampanyada yerini aldı.

1. SINIF 2+5 2. SINIF AKARYAKIT ANKARA araba AŞI bursluluk sınav BİLİM KURULU covid 19 cumhurbaşkanı DEPREM EBA eğitim Fahrettin Koca HES KODU içişleri bakanlığı koronovirüs KOVİD 19 LGS MATEMATİK meb Milli Maç MİLLİ EĞİTİM BAKANI otomobil PANDEMİ SAĞLIK SAĞLIK BAKAINI sağlık bakanı SINAV GÖREVİ SON DAKİKA spor SÜLEYMAN SOYLU sınav tatil TELEFON UZAKTAN EĞİTİM YÜZ YÜZE EĞİTİM ZAM ziya selçuk ÖĞRETMEN öğrenci ücretsiz tablet İLKÖĞRETİM İNDİRİM

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz İçin Çok Teşekkür ediyoruz

Sipariş Hattı
Sipariş için tıklayınız...
%d blogcu bunu beğendi: