web analytics
Take a fresh look at your lifestyle.

Okul Web Sitelerinin Etkin Kullanımında Türkiye Birincisi Belli Oldu

0 993

Okul Web Sitelerinin Etkin Kullanımında Türkiye Birincisi Belli Oldu

Samsun İstiklal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, Okul Web Sitelerinin Etkin Kullanımında Türkiye Birincisi Oldu

Samsun İstiklal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin (IMTAL), Milli Eğitim Bakanlığınca ilkokul, ortaokul ve liseler arasında eğitim öğretim yılı boyunca okul web sitelerinin etkin kullanımı konusunda düzenlenen yarışmada Türkiye birinciliğini kazandı.

İMTAL Müdürü Hakan Sariözkan konu ile ilgili şu açıklamaları yaptı:

“Milli Eğitim Bakanlığınca belirlenen kriterler kapsamında okulların web sitelerine her gün 5 haber, 3 duyuru konulması, özgün çalışmaların paylaşılması isteniyordu. Okul olarak ekip ruhuyla çalıştık. Hem öğretmenlerimiz hem öğrencilerimiz ve idarecilerimizin gayretleriyle Türkiye genelinde birinci olmamızın hakli gururunu yaşıyoruz.”

“Okulumuzun başarısıyla bu sıralamayı 35’incilige taşıdık. Gelecek yıl için daha tecrübeli ve bilgiliyiz. Gelecek yılın da birincisi olmak için daha çok gayret ve çalışma içinde olacağız. Bu çalışma ile okulumuzun tanınırlığı ve başarısı da arttı.”

Sariözkan, elde edilen başarıda müdür yardımcısı Ayşe Aygün, ögretmenler Yavuz Şener, Nail Uyanık, Asiye Yıldız ve Tuğba Tunç ile bilişim teknolojileri bölümü öğrencilerinin azim ve gayretinin büyük rol oynadığını dile getirdi.

İnternet sitesini gezmek için tıklayınız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz İçin Çok Teşekkür ediyoruz

Sipariş Hattı
Sipariş için tıklayınız...
%d blogcu bunu beğendi: