web analytics
Take a fresh look at your lifestyle.

ÖĞRETMENLER DİKKAT!!! MESLEKİ GELİŞİM PROGRAMLARI BAŞLADI…

0 1.589

400.000 ÖĞRETMENİMİZ İÇİN MESLEKİ GELİŞİM PROGRAMLARI BAŞLADI

Öğretmenlere yönelik mesleki gelişim programlarının yarıyıl tatilinde de devam ettiğini belirten Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, çevrim içi programların 400 bin öğretmenin başvurusuna açıldığını duyurdu.

 

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, çevrim içi mesleki gelişim programlarının, 400 bin öğretmenin başvurusuna açıldığını açıkladı.

Bakan Selçuk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, öğretmenlere yönelik mesleki gelişim eğitimlerine tatilde de devam edildiğini belirterek “Küresel salgın dönemi, hizmet içi eğitim için büyük bir fırsat oldu. Bireysel ve mesleki gelişim programları, ‘http://mebbis.meb.gov.tr‘ hizmet içi eğitim modülü üzerinden 400 bin öğretmenimizin başvurusuna açılmıştır.” bilgisini verdi.

NASIL BAŞVURU YAPILIR

MEBSİS Uzaktan Eğitim Faaliyetlerine başvuru yapmak için öncelikle https://mebbis.meb.gov.tr/ adresinden kişisel bilgileriniz ile giriş yapınız.  Daha sonra “Hizmetiçi Eğtim Modülü” nü tıklayınız. Açılan sayfadan “Kursiyer İşlemleri” kısmına tıklayıp,  “faaliyet başvuru” seçeneğini tıklayınız. Menülerden gelen ekran üzerinden uzaktan eğitimleri listeleyebilir,  faaliyet kodu ile sorgulama yaparak istediğiniz eğitime başvurabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz İçin Çok Teşekkür ediyoruz

Sipariş Hattı
Sipariş için tıklayınız...
%d blogcu bunu beğendi: