web analytics

Yeni Haberler 

O İLİMİZDE 8. VE 12. SINIF ÖĞRENCİLERİNE 10 BİN TABLET DAĞITILACAK

O İLİMİZDE 8. VE 12. SINIF ÖĞRENCİLERİNE 10 BİN TABLET DAĞITILACAK

Hangi il? Şartları neler?

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, bilgisayarı olmayan 8. ve 12. sınıf öğrencileri için 10 bin tablet dağıtacaklarını açıkladı.

Altay, sosyal medya hesabından paylaştığı mesajında, ihtiyaç sahibi öğrencilerin belirlendiğini ve belirlenen öğrencilere tablet dağıtımı yapılacağını açıkladı.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay,  Konya’da bilgisayar veya tableti olmadığı için uzaktan eğitimlere katılamayan öğrencilerin bilgilerini İl Milli Eğitim Müdürlüğünden aldıklarını ifade etti.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay sosyal medya hesabından şunları paylaştı:

“Şehrimizde 8. ve 12. sınıflarda okuyan, önümüzdeki yıl sınavlara girecek arkadaşlarımızdan uzaktan eğitimi takip edecek ekipmanı olmayanlara tablet desteği vermek için çalışma başlattık. On bin öğrencimize tabletlerini en kısa zamanda göndereceğiz. Öğrencilerimize düşen dersleri takip etmek çalışmak ve sonunda başarılı olmaktır. Devletimiz, milletimiz ve aileleriniz sizden bu başarıyı bekliyor. Yaptığımız bu çalışmanın da Türkiye’ye örnek ve hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

1. SINIF 2+5 AKARYAKIT ANKARA araba AŞI BİLİM KURULU covid 19 cumhurbaşkanı EBA ebeveyn EHLİYET eğitim Fahrettin Koca HES KODU ipucu içişleri bakanlığı KAZA kilo verme koronovirüs KORONOVİRÜS KOVİD 19 meb MİLLİ EĞİTİM BAKANI nöbetçi öğretmenin görevleri PANDEMİ sağlık bakanı SINAV GÖREVİ spor SÜLEYMAN SOYLU tatil TEK KART temizlik UZAKTAN EĞİTİM YASAK YÜZ YÜZE EĞİTİM ZAM zayıflamak ziya selçuk ZİYA SELÇUK ÖĞRETMEN ölü sayısı öğrenci ücretsiz tablet İNDİRİM

ACUN ILICALI’DAN UZAKTAN EĞİTİME BÜYÜK DESTEK

İlgili Yazılar

Leave a Comment

X
× Whatsapp Direkt İletişim
%d blogcu bunu beğendi: