web analytics
Take a fresh look at your lifestyle.

Cumhurbaşkanı Açıkladı!!! Okul Öncesi ve Birinci Sınıflar 21 Eylül’de Başlıyor!!!

0 151

Bugün Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı toplandı. Toplantı sonrasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önemli açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamasında 21 Eylül’de anasınıfı ve birinci sınıfların eğitime başlayacaklarını söyledi.

Serpiştirilmiş eğitime birinci ve ana sınıfı öğrencilerinin başlayacağını, ancak bu öğrencilerin anne ve babaların izni olmak şartı aranacağını belirtti.

OKUL ÖNCESİ VE İLKOKUL BİRİNCİ SINIFLAR AÇILIYOR

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Hem yüz yüze eğitimi hem de uzaktan eğitimi beraber yürüteceğiz. Ailelerin tercihine göre okul öncesi ve ilkokul 1’den başlayarak okullarımızı eğitim öğretime açıyoruz.”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, okul öncesi ile ilkokul birinci sınıfının açılacağını belirterek şunları söyledi;

Salgının başladığı günden bu yana ilk, orta ve yüksek eğitim kademelerinde uzaktan eğitim sistemimizi en iyi şekilde idame ettirdik. Yeni dönemde eğitim öğretime salgın şartlarını da dikkate alarak hem yüzyüze eğitimi hen de uzaktan eğitimi birlikte gerçekleştireceğimiz bir sistemle devam edeceğiz. Ailelerin tercihine göre, okul öncesi ve ilkokul 1. sınıf öğrencilerimizden başlayarak okullarımızı eğitim öğretime açıyoruz. Bu uygulama salgının seyrine göre şehirlerimizde farklılık gösterebilecektir. Özellikle üretimde gerçekten güçlü altyapsı, yetişmiş insan gücü, sürekli gelişen teknolojiyle Türkiye’nin önünde yepyeni bir dönemin açıldığına inanıyoruz.

Daha önce Sağlık Bakanı Fahrettin Koca 2 GÜN OKUL + 5 GÜN EV olacak şekilde KISITLI EĞİTİMİN gelebileceğini söylemişti.

SOSYAL MESAFE ROZETLERİ

mesafe 1 1024x1006 - COVİD 19 GÖRÜLEN SON OKULLARIN LİSTESİ!!!

OKULA BAŞLADIM ROZETLERİ

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz İçin Çok Teşekkür ediyoruz

Sipariş Hattı
Sipariş için tıklayınız...
%d blogcu bunu beğendi: