web analytics

Yeni Haberler 

CUMHURBAŞKANI AÇIKLADI: 2, 3, 4, 8 VE 12. SINIFLAR YÜZ YÜZE EĞİTİM BAŞLAYACAK

CUMHURBAŞKANI AÇIKLADI: 2, 3, 4, 8 VE 12. SINIFLAR YÜZ YÜZE EĞİTİM BAŞLAYACAK

Erdoğan: “2, 3, 4, 8 ve 12. sınıflarda yüz yüze eğitimi belirlenen kurallar çerçevesinde başlatıyoruz.”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı sona erdi.

YÜZ YÜZE EĞİTİMİ GENİŞLETME KARARI ALDIK

Cumhurbaşkanı’nın konu ile ilgili yaptığı açıklama şu şekilde:

Eğitimde daha önce okul öncesi ve 1. sınıflarda yüz yüze eğitimi sınırlı bir şekilde başlatmıştık. Bugün yüz yüze eğitimin kapsamını genişletme kararı aldık. 2.3.4. sınıflarda da yüz yüze eğitimi belirlenen kurallar neticesinde başlatıyoruz. Bunlara ilave olarak ortaokul 8. lise 12. sınıflarda belirlenen kurallar dahilinde yüz yüze eğitime geçilecek. Özel eğitim okulları ile İl Hıfzıssıhha Kurullarının uygun bulduğu köy okullarında yüz yüze eğitimin önünde herhangi bir engel yok. Önümüzdeki haftadan itibaren bu tabletleri MEB olarak dağıtmaya başlatıyoruz.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2, 3, 4, 8 ve 12. sınıflarda yüz yüze eğitimi başlanacağını açıkladı. Ayrıca, önümüzdeki haftadan itibaren ilk etapta 500 bin öğrenciye ücretsiz tablet bilgisayar dağıtılacağını duyurdu.

1. SINIF 2+5 AKARYAKIT ANKARA araba AŞI BİLİM KURULU covid 19 cumhurbaşkanı EBA ebeveyn EHLİYET eğitim Fahrettin Koca HES KODU ipucu içişleri bakanlığı KAZA kilo verme koronovirüs KORONOVİRÜS KOVİD 19 meb MİLLİ EĞİTİM BAKANI nöbetçi öğretmenin görevleri PANDEMİ sağlık bakanı SINAV GÖREVİ spor SÜLEYMAN SOYLU tatil TEK KART temizlik UZAKTAN EĞİTİM YASAK YÜZ YÜZE EĞİTİM ZAM zayıflamak ziya selçuk ZİYA SELÇUK ÖĞRETMEN ölü sayısı öğrenci ücretsiz tablet İNDİRİM

ÖĞRETMENLER GÜNÜ KULTAMALARINA KİMLER KATILACAK? MÜDÜRLER BELİRLEYECEK…

İlgili Yazılar

Leave a Comment

X
× Whatsapp Direkt İletişim
%d blogcu bunu beğendi: