web analytics

Yeni Haberler 

BELEDİYE BAŞKANINDAN MÜJDE!!!KÖYLERE İNTERNET İÇİN TÜRKSATLA GÖRÜŞMEYE BAŞLANDI…

Uzaktan eğitim için çoğu öğrenci internet ve tablet imkanından mahrum kalmışlardı. Bunun için tablet yardım kampanyaları düzenlenmişti. Ancak tablet olsa da bazı yerlerde internet sorunu yaşanıyordu. Bu eksikliği fark eden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş konu ile ilgili bir çalışma başlattı. Başlattığı çalışmayı sosyal medya hesabından duyurdu.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş, köylere internet sağlamak için TÜRKSAT ile görüşmelere başladıklarını açıkladı.

‘Hiçbir çocuk mağdur olmasın’ dedi, harekete geçti.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, corona virüsü salgınıyla beraber uzaktan eğitim alan öğrenciler için büyük bir adım attı.

Yavaş’ın Twitter’dan yaptığı paylaşım şöyle:

* Ankara bizim için sadece merkez ilçelerden ibaret olmadı. Hiçbir evladımız imkansızlıklardan dolayı mağdur olmasın diye yakın zamanda mahalle olan köylerimize internet hizmeti sağlamak için TÜRKSAT ile görüşmelere başladık.

* İnternet ücreti belediyemizce karşılanacaktır.

MANSUR YAVAŞ, CUMHURBAŞKANI RECEP TAYİP ERDOĞAN BULUŞMASI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

1. SINIF 2+5 AKARYAKIT ANKARA araba AŞI BİLİM KURULU covid 19 cumhurbaşkanı EBA ebeveyn EHLİYET eğitim Fahrettin Koca HES KODU ipucu içişleri bakanlığı kilo verme koronovirüs KORONOVİRÜS KOVİD 19 meb MİLLİ EĞİTİM BAKANI PANDEMİ SAĞLIK BAKAINI sağlık bakanı SINAV GÖREVİ spor SÜLEYMAN SOYLU tatil TEK KART TELEFON temizlik UZAKTAN EĞİTİM YASAK YÜZ YÜZE EĞİTİM ZAM zayıflamak ziya selçuk ZİYA SELÇUK ÖĞRETMEN ölü sayısı öğrenci ücretsiz tablet İNDİRİM

ÜCRETSİZ 19 BİN TABLETTE SAVUNMA SANAYİSİNDEN

İlgili Yazılar

Leave a Comment

X
× Whatsapp Direkt İletişim
%d blogcu bunu beğendi: