web analytics
Take a fresh look at your lifestyle.

BAKAN YÜZDE 100 ARTIŞ GÖSTEREN 5 İLİ AÇIKLADI

0 42

BAKAN YÜZDE 100 ARTIŞ GÖSTEREN 5 İLİ AÇIKLADI

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Kovid 19 vakalarında yüzde 100 artış gösteren 5 ili sosyal medya hesabından açıkladı.

Bakan Koca sosyal medya hesabından yaptığı  açıklamada,  “Vakalar Tokat, Tekirdağ, Adana, Mersin ve Sakarya’da iki haftada yüzde 100, Erzurum’da ise yüzde 50 artış gösterdi” dedi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Adana, Mersin, Sakarya, Tokat, Tekirdağ ve Erzurum sağlık müdürleriyle yaptığı online toplantıyla ilgili Twitter hesabından açıklama yaptı.

“Salgının bu illerimizdeki seyri, temaslı takibi, hasta yükü ve vaka artışları üzerinde durduk. Vakalar Tokat, Tekirdağ, Adana, Mersin ve Sakarya’da iki haftada yüzde 100, Erzurum’da ise yüzde 50 artış gösterdi. Tedbirlerden verdiğimiz her taviz, salgınla mücadeleyi zorlaştırıyor. Tedbirin olmadığı yerde tehdit devam ediyor.”

1. SINIF 2+5 AKARYAKIT ANKARA araba AŞI BİLİM KURULU covid 19 cumhurbaşkanı DEPREM EBA EHLİYET eğitim Fahrettin Koca HES KODU ipucu içişleri bakanlığı koronovirüs KOVİD 19 LGS meb MİLLİ EĞİTİM BAKANI otomobil PANDEMİ SAĞLIK BAKAINI sağlık bakanı SINAV GÖREVİ SON DAKİKA spor SÜLEYMAN SOYLU tatil TEK KART TELEFON temizlik UZAKTAN EĞİTİM YASAK YÜZ YÜZE EĞİTİM ZAM ziya selçuk ÖĞRETMEN ölü sayısı ösym öğrenci ücretsiz tablet İNDİRİM

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz İçin Çok Teşekkür ediyoruz