web analytics
Take a fresh look at your lifestyle.

BAKAN KOCA’DAN ART ARDA DİKKAT ÇEKEN UYARILAR

0 794

BAKAN KOCA’DAN ART ARDA DİKKAT ÇEKEN UYARILAR

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca koronavirüs konusunda art arda uyarılarda bulundu.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile uyarılarda bulunan Fahrettin Koca, nefes almanın önemine değindi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın sosyal medyada art arda yaptığı paylaşımlar şu şekilde:

İlk Mesaj:

ALDIĞIMIZ HER NEFES ÇOK KIYMETLİ”Bakan yaptığı paylaşımda kurallara uyulması gerektiğini belirterek, “Aldığımız her nefes çok kıymetli. Nefesimizi korumak için bugün eski normallerle aramıza mesafe koyalım. Tedbirlerden ödün vermeyelim.”

İkinci Mesaj:

Koca, Twitter hesabından, Hatay’da 16 günde annesi, babası ve ablasını Kovid-19’dan, diğer ablasını da kanserden kaybeden ve Kovid-19’u yenen Akcurun İlkokulu Müdürü Cevdet Alkan’ın mesajını paylaştı.

Paylaşımında, “Hüzün kapımızı çalmadan tedbirimizi alalım.” ifadelerini kullanan Koca, Alkan’ın koronavirüsü yenmenin buruk sevincini yaşadığını belirtti.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Alkan’ın “Anneme son vedayı edemedim.” başlıklı mesajındaki, “Bu hastalığı önemseyin. Kendinizi, sevdiklerini korumak adına, gerekli tedbirleri alın. Bana, aileme bir şey olmaz düşüncesiyle hareket etmeyin. Size bir şey olmayabilir ancak yanına girip çıktığınız anne ve babanızın ağır bir hastalık geçirmesine hatta ölümüne sebep olabilirsiniz. Bunun pişmanlığını ömür boyu yaşayabilirsiniz.” ifadelerine yer verdi.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz İçin Çok Teşekkür ediyoruz

Sipariş Hattı
Sipariş için tıklayınız...
%d blogcu bunu beğendi: