web analytics
Take a fresh look at your lifestyle.

BİLL GATES KORONOVİRÜSÜN NE ZAMAN BİTECEĞİNİ AÇIKLADI

0 238

BİLL GATES KORONOVİRÜSÜN NE ZAMAN BİTECEĞİNİ AÇIKLADI

Bill Gates salgının ne zaman biteceğini böyle açıkladı.

Koronovirüs sürecinde yaptığı açıklamalarla tüm şüphelerin üzerinde toplandığı Microsoft’un kurucusu milyarder Bill Gates, korona virüs salgının ne zaman biteceğini açıkladı.

ABD merkezli teknoloji şirketi Microsoft’un kurucusu Bill Gates, yeni tip korona virüsün yol açtığı covid-19 hastalığı hakkında yeni açıklamalarda bulundu. 

Gates, pandeminin  2022’nin sonuna kadar sürebileceğini belirtti. Ünlü milyarder bu tarihin en iyi senaryo olduğu iddiasının da altını çizdi. Korona virüs aşısının 2021’in ilk aylarında kullanıma girmesini beklediğini belirten Gates buna rağmen hayatın normale girmesi için en az bir yıla daha ihtiyaç duyulacağı iddiasında. 

Daha önce Gates, “Yedi milyar insanın aşılanması için 14 milyar doz aşı üretilmesi gerekiyor. Böyle bir şey bugüne kadar hiç yapılmadı” dedi.

Gates aralarında ABD’nin de olduğu zengin ülkelerin bu alanda daha fazla destek sağlaması gerektiğinin altını çizmişti.

Bill Gates daha önceki açıklamasında aşı ile ilgili şunları söylemişti.. Tıklayınız.

1. SINIF 2+5 2. SINIF AKARYAKIT ANKARA araba AŞI bursluluk sınav BİLİM KURULU covid 19 cumhurbaşkanı DEPREM EBA eğitim Fahrettin Koca HES KODU içişleri bakanlığı koronovirüs KOVİD 19 LGS MATEMATİK meb Milli Maç MİLLİ EĞİTİM BAKANI otomobil PANDEMİ SAĞLIK SAĞLIK BAKAINI sağlık bakanı SINAV GÖREVİ SON DAKİKA spor SÜLEYMAN SOYLU sınav tatil TELEFON UZAKTAN EĞİTİM YÜZ YÜZE EĞİTİM ZAM ziya selçuk ÖĞRETMEN öğrenci ücretsiz tablet İLKÖĞRETİM İNDİRİM

76 Eğitim Kurumunda Koronovirüs Vakası Görüldü

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz İçin Çok Teşekkür ediyoruz